Wynajem busów – idealna propozycja dla szerszej grupy znajomych

Zabierasz się do Krakowa i Małopolski z paczką znajomych? Wypożycz busa! To stosunkowo tania i praktyczna opcja dla używania z komunikacji miejskiej.

Coraz więcej osób wyjeżdżających na wakacje – zarówno w Polsce jak i zagranicą – korzysta z wynajmu samochodów osobowych. Wypożyczalnie samochodów pozwalają nam na praktyczne podróżowanie szybkimi kolejami lub transportem lotniczym, natomiast po przybyciu do zwiedzania okolicznych atrakcji w wygodnym wypożyczonym samochodzie. Co jednak zrobić, jeśli podróżujemy liczniejszą grupą, na przykład z kilkoma znajomymi? Wówczas, zamiast wypożyczać dwóch różnych samochodów osobowych można skorzystać z firm świadczących wynajem 9-osobowych busów. To o wiele bardziej praktyczna i tania alternatywa dla wspólnego podróżowania w większej grupie.

Do Krakowa samolotem, a w dalszą drogę wynajętym busem!

Wynajem busów  to świetna opcja dla zwiedzających w większej sile oraz przybywających do Krakowa drogą powietrzną. Dzięki wypożyczalni busów znajdujących się w okolicach lotniska Kraków Balice wynajem busa jest niemal na wyciągnięcie ręki. Wynajęcie busa umożliwia bowiem zarazem wygodne przemieszczanie się pomiędzy licznymi zabytkami Krakowa oraz okolic lub nawet także nieco dalszy wypad, na przykład do Zakopanego czy Oświęcimia, ale także oszczędność pieniędzy, które trzeba by wydać podróżując – zwłaszcza jeśli planujemy zwiedzać dużo i w miejscach trudniej dostępnych – transportem publicznym (autobusami, autokarami, koleją czy taksówkami).

Ile kosztuje wynajem busów w Krakowie

Wynajem busów jest jeszcze bardziej popularny niż jeszcze przed kilkoma laty także choćby dlatego, że jest coraz bardziej przystępny cenowo. Teraz za wypożyczenie busa (przy na przykład dwutygodniowych wakacjach) zapłacimy około 200 złotych za dobę. To mało, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, że koszty rozciągają się na większą liczbę osób (na przykład 8-9). Daje to sumę w okolicach 300-400 złotych na osobę (za całe dwutygodniowe wakacje). Nawet wliczając koszty benzyny (które też rozkładają się na dużo osób), pieniądze, które trzeba dać za wynajem busa wydają się naprawdę niewielkie.

Wynajem busów Kraków
Strona internetowa firmy wynajmującej busy w Krakowie i okolicach: www.wynajem-busow.krakow.pl

Więcej informacji na temat wynajmu busów w Krakowie znajduje się na stronie: www.wynajem-busow-krakow.pl